Haber

Aşk Belgelendi: Müjde Uzman ve Sinan Akçıl İlk Defa Birlikte Görüntülendi!

Son dönemin en çok konuşulan dizilerinden Kızılcık Şerbeti’nin Alevi Müjde Uzman ve şarkıcısı Sinan Akçıl, ilk kez geçtiğimiz akşam Muhabir Online’da bir arada görüntülendi. Ayrıntılar?

Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı ‘Alev’ karakteriyle herkesin beğenisini kazanan başarılı oyuncu Müjde Uzman, son dönemde özel hayatıyla da çokça konuşulmaya başlandı.

Oğuzhan Uğur ile ilişkisini bir süre önce sonlandıran Müjde Uzman, ayrılığın ardından yeni aşklara yelken açtı.

Uzman, yıllar önce birlikte olduğu Sinan Akçıl’la yeniden bağ kurmaya başladı. Hatırlarsanız bu ilginin sinyalleri Müjde Uzman’ın yayınladığı bir haberle gündeme gelmişti.

Müjde Uzman Instagram’da bir hikaye paylaştı. Hayranlarının ilgisiyle Uzman’ın paylaştığı evin Sinan Akçıl’a ait olduğu iddia edildi.

Bu tezlerden yola çıkan Sinan Akçıl, sıkı bir programda Müjde Uzman ile bir düğünde buluştuklarını ve yeniden konuşmaya başladıklarını, eski günleri anımsadıklarını belirtti.

İlk kez muhabirlerin internet ekibi tarafından görüntülenen çift, Galatasaray maçını izlemeye geldiklerini söyledi.

Ayrıca muhabir, “Müjde Hanım’ın hayranlarından tehditler alıyordunuz, evinizi değiştirecek misiniz?” diye sordu. Çift soruyu gülerek yanıtladı. Müjde Uzman, “Onun sorunu kimsenin benimle dalga geçmemesi” diyerek uzaklaştı.

Çift ilk kez görüntülendi ve sosyal medya kullanıcılarının yorumları hızlı oldu?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu