Teknoloji

OnePlus 11’den Heyecan Dolu Tanıtım Videosu

akıllı telefon Branştaki rekabetin zorlaşmasıyla birlikte üreticiler çalışmalarını duyurmak için daha karmaşık tanıtım süreçleri planlamaya başladılar. Daha önce yılda bir kez tanıtım etkinliği yapılırken artık farklı etkinlikler düzenleniyor. Hatta cihazların tanıtılacağı olayların kısa görüntüleri artık sıradanlaştı.

Bu promosyonlardan sonuncusu ise Çinli üretici. OnePlus’tan gelmek. İlk olarak ülkenin sosyal medya platformu Weibo üzerinden bir paylaşım yapan şirket, yeni tanıtım öncesi heyecan yaratmayı başardı.

OnePlus 11 gelecek ama zamanı belli değil

Kısa tanıtım görselinde OnePlus 11 Seramik gereçler ve metal çerçevelerle geleceğini görebiliriz. Mat siyah rengin tercih edildiği telefonda yeşil renklerin de kullanılabileceği iddia edilmişti. Ayrıca tanıtım görselinde alarm çubuğu ve üçlü kamera kurulumu da gösteriliyor. Kamera aksamının Haselband markasını taşıdığını görüyoruz. Daha önce telefonun tasarımı ve özellikleri hakkında çeşitli detaylar ortaya çıkmıştı.

OnePlus 11’ler ne zaman çıkacağı hakkında Şimdilik kesin bir bilgi yok. OnePlus’ın bu modeli dünya çapında piyasaya sürmeden önce Çin’deki kullanıcıların beğenisine sunması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu