Haber
Manisa Futbol Kulübü, Tuzlaspor’u 4-0 mağlup etti
![](https://cicekdagi-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/manisa-futbol-kulubu-tuzlasporu-4-0-maglup-etti-mts9sP1i.webp)
Birinci Lig’de ilk 3 haftada 7 puan toplayan Manisa Futbol Kulübü, evinde Tuzlaspor engelini rahatlıkla aştı. Siyah-beyazlılar karşılaşmayı 4-0 kazanarak skoru 10’a çıkardı. İlk yarı golsüz sona eren karşılaşmanın 51. dakikasında Diallo, Manisa’nın üstünlüğüne 1-0 öne geçti. Tugay karşılaşmanın 62. dakikasında durumu 2-0’a getirdi. Lima, 79’da skoru 3-0’a getirdi. Manisa FK’nın yeni transferi Topallı, 86’da kazanılan penaltıyı gole çevirdi: 4-0. Maç 4-0 sona erdi.